Jdi na obsah Jdi na menu

Muži vezou dva body i z Pardubic

14. 11. 2016

V neděli 13.11 odjížděla MB po 14-ti denní reprezentační pauze do Pardubic kde jí čekal zápas od 17:30 proti týmu kterému se letos celkem daří a v tabulce má stejný počet bodů jako naši muži. Vstup do utkání byl od obou mužstev nervózní a proto byl stav skóre v 15. minutě 3:3, možná to bylo zapříčiněno teplotou uvnitř nafukovací haly která se pohybovala okolo 15°C. Do konce poločasu se ale MB zlepšila a do šaten šla za stavu 7:12 pro hosty. V druhém poločase Boleslav polevila a dala "čuchnout" domácím čehož využili a stáhli rozdíl skóre na jednu branku. Ke konci zápasu se již MB prosazovala více a skóre znovu narostlo na 4 branky, a tak měl konec zápasu poklidný průběh. Zápas skončil rozdílem dvou branek kvůli neproměnění posledních šancí v zápase. Výsledek utkání tak byl 20:22.